Квентін Тарантіно

Квентін Тарантіно

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Квентіна Тарантіно

Біографія Квентіна Тарантіно

Кве́нтін Джеро́м Таранті́но — американський режисер, сценарист, актор і продюсер. Став відомий на весь світ після фільму «Кримінальне чтиво» (1994), який приніс йому «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю, а також премії «Оскар» і «Золотий глобус» за найкращий сценарій.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Квентіна Тарантіно, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Квентіна Тарантіно допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Квентіна Тарантіно розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Квентіна Тарантіно українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Квентіна Тарантіно в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Квентін Тарантіно»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *