Редгрейн Лебовскі

Редгрейн Лебовскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Редгрейн Лебовскі

Серії книг Редгрейн Лебовскі

Тиша Редгрейн Лебовскі
3 книги Перейти
695
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

Біографія Редгрейн Лебовскі

Редгрейн Лебовскі (Надія Парцей) – молода українська письменниця. Народилася у Івано-Франківську. 2012 року закінчила Прикарпатський Національний Університет ім. Василя Стефаника за спеціальністю “психологія”. У вільний час займається фотографією, а також різноманітними творчими проектами. Редгрейн завжди мріяла бути письменницею. Свої перші оповідання почала писати ще в шостому класі, і кілька годин на день проводила над товстими зошитами, які були її першими книгами. Шлях до першої справжньої серії книг “Абсолютні Елементи” був досить довгим. “Елементам” передували безліч не опублікованих оповідань та нарисів довгих історій. Що важливо, всі книги Редгрейн пише виключно українською мовою.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Редгрейн Лебовскі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Редгрейн Лебовскі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Редгрейн Лебовскі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Редгрейн Лебовскі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Редгрейн Лебовскі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Редгрейн Лебовскі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *