Річард Румельт

Річард Румельт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Річарда Румельта

Біографія Річарда Румельта

Річард Пост Румельт — американський почесний професор Школи менеджменту Андерсона при Каліфорнійському університеті Лос-Анджелеса, один із впливових світових мислителів про стратегію та управління. Серед економістів відомий як один із двадцяти п’яти тих, хто має вплив на концепції управління та корпоративну практику. Журнал McKinsey Quarterly називає його “стратегом стратегій” та “гігантом у стратегічній галузі”. Протягом своєї кар’єри він визначив крайні точки стратегії, ініціювавши систематичне вивчення економічної стратегії, розвинув ідею, що компанії, зосереджені на ключових навичках, мають кращі результати, а також, що найкращі результати не полягають у тому, аби бути в правильній галузі, а залежать від майстерності фірми. Він один із засновників стратегії, де ресурси є однією з основних конкурентних переваг. Ця точка зору відрізняється від традиційної, що пояснює гарні результати унікальними спеціалізованими ресурсами.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Річарда Румельта, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Річарда Румельта допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Річарда Румельта розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Річарда Румельта українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Річарда Румельта в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Річард Румельт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *