Роберт Луїс Стівенсон

Роберт Луїс Стівенсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Роберта Луїса Стівенсона

Біографія Роберта Луїса Стівенсона

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Роберта Луїса Стівенсона, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Роберта Луїса Стівенсона допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Роберта Луїса Стівенсона розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Роберта Луїса Стівенсона українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Роберта Луїса Стівенсона в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Роберта Луїса Стівенсона

Пятнадцать человек на сундук мертвеца

Йо-хо-хо! И бутылка рому!

Пей, и дьявол тебя доведет до конца

Йо-хо-хо! И бутылка рому!

Человек способен жить везде, куда бы его ни закинуло.

Через час вы будете смеяться по-иному. А те из вас, кто останется в живых, позавидуют мертвым!

Знаю я вашего брата. Налакаетесь рому – и на виселицу.

Відгуки на письменника «Роберт Луїс Стівенсон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *