Роберт Мартін

Роберт Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Роберта Мартіна

Біографія Роберта Мартіна

Роберт Сесіл Мартін, також відомий як Дядько Боб — консультант і автор в області розробки ПЗ. Мартін є професіоналом в області розробки ПЗ з 1970, а з 1990 став міжнародним консультантом у цій галузі. У 2001 він організував зустріч групи, яка створила гнучку методологію розробки на основі методів екстремального програмування.

Засновник Object Mentor Inc., організації, що надає консультаційні послуги та тренінги в таких областях, як C++, Java, ООП, шаблонам проектування, UML, гнучкій методології розробки і екстремальному програмуванню.

З 1996 по 1999 був головним редактором журналу C++ Report. У 2002 написав книгу «Швидка розробка програм. Принципи, приклади, практика» (англ. Agile Software Development: Principles, Patterns, and Practices), яка дає прагматичні поради з об’єктно-орієнтованого дизайну та розробки в agile-командах. Також він видав кілька популярних книг з програмування та методологій розробки ПЗ.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Роберта Мартіна, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Роберта Мартіна допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Роберта Мартіна розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Роберта Мартіна українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Роберта Мартіна в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Роберт Мартін»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *