Роджер Скрутон

Роджер Скрутон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Роджера Скрутона

Біографія Роджера Скрутона

Роджер Скрутон – англійський філософ, який спеціалізувався на естетиці та політичній філософії, зокрема на просуванні традиціоналістичних консервативних поглядів. Британський депутат Європарламенту Деніел Ханнан назвав Скрутона «людиною, яка більше за інших визначила, що таке консерватизм», а The Weekly Standard назвало його «найдосконалішим консерватором Англії з часів Едмунда Берка». Автор понад тридцяти книг з філософської тематики та кількох романів. Був посвячений у лицарі за заслуги у філософії, викладанні та державній освіті.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Роджера Скрутона, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Роджера Скрутона допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Роджера Скрутона розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Роджера Скрутона українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Роджера Скрутона в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Роджер Скрутон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *