Рус Лаґеркранц

Рус Лаґеркранц

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Рус Лаґеркранц

Біографія Рус Лаґеркранц

Рус Лаґеркранц — шведська письменниця для дітей і дорослих.

Її перша книга була опублікована в 1973 році, і з тих пір її роботи були перекладені англійською, німецькою, корейською, японською, італійською, російською та словацькою мовами.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Рус Лаґеркранц, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Рус Лаґеркранц допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Рус Лаґеркранц розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Рус Лаґеркранц українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Рус Лаґеркранц в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Рус Лаґеркранц»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *