Розелль Лім

Розелль Лім

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Розелль Лім

Біографія Розелль Лім

Розелль Лім — канадська письменниця філіппіно-китайського походження, чиї твори досліджують стосунки матері та дочки та китайський та американський досвід.

Її дебютний роман «Natalie Tan’s Book of Luck and Fortune» (2019) був куплений на аукціоні Berkley Books у рамках угоди на дві книги. У червні 2019 року John Wells Productions набула права на цю книгу для телеадаптації.

Третій роман Лім «Sophie Go’s Lonely Hearts Club» (2022) отримав високу оцінку за те, як «дивацтва особистості відображені в цій чудовій історії про пошуки і набуття любові, навіть якщо вам потрібна допомога на цьому шляху».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Розелль Лім, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Розелль Лім допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Розелль Лім розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Розелль Лім українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Розелль Лім в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Розелль Лім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *