Саллі Ґрін

Саллі Ґрін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Саллі Ґрін

Біографія Саллі Ґрін

Саллі Ґрін — англійська письменниця-прозаїк, авторка трилогії про Натана — сина Білої відьми і Чорного чаклуна. Перша частина історії «Напівлихий» вийшла у більше ніж 43-х країнах світу.

У 2015 році вийшла друга частина трилогії — «Напівдикий», а в 2016 році світ побачив завершальну книгу серії — «Напівзагублений».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Саллі Ґрін, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Саллі Ґрін допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Саллі Ґрін розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Саллі Ґрін українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Саллі Ґрін в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Саллі Ґрін»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *