Саллі Ніколс

Саллі Ніколс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Саллі Ніколс

Біографія Саллі Ніколс

Саллі Ніколс — британська дитяча письменниця.

Після закінчення школи Саллі Ніколс вирішила подорожувати по світу. Вона досягла Австралії та Нової Зеландії після того, як працювала в Японії в лікарні Червоного Хреста.

Вона повернулася до Сполученого Королівства, щоб отримати ступінь бакалавра в Уорікському університеті за спеціальністю «Філософія та література». Отримавши ступінь бакалавра, вона продовжила навчання в Університеті Бат-Спа, де отримала ступінь магістра «Письменництво для молоді».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Саллі Ніколс, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Саллі Ніколс допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Саллі Ніколс розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Саллі Ніколс українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Саллі Ніколс в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Саллі Ніколс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *