Сара Стюарт Голланд

Сара Стюарт Голланд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Сари Стюарт Голланд

Біографія Сари Стюарт Голланд

Сара Стюарт Голланд — блогерка, співведуча політичного подкасту Pantsuit Politics і співавтор книги «Вважаю, що ви помиляєтесь (проте слухаю). Як вивести розмову з глухого кута».

Її твори публікувалися в Atlantic, Huffington Post, Scary Mommy та BlogHer.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Сари Стюарт Голланд, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Сари Стюарт Голланд допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Сари Стюарт Голланд розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Сари Стюарт Голланд українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Сари Стюарт Голланд в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Сара Стюарт Голланд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *