Сет Грем-Сміт

Сет Грем-Сміт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Сета Грем-Сміта

Біографія Сета Грем-Сміта

Сет Грем-Сміт (Сет Джаред Грінберг) — американський письменник і кінопродюсер, найбільш відомий як автор романів-бестселерів The New York Times «Гордість і упередження та Зомбі» та «Авраам Лінкольн, Мисливець на вампірів», які були адаптовані як художні фільми. Ґрем-Сміт також є співавтором, головним сценаристом і виконавчим продюсером телевізійної комедії The Hard Times of RJ Berger, яка показується на MTV. У співпраці з Девідом Каценбергом, своїм партнером у Katzsmith Productions, Грем-Сміт зараз розробляє низку проектів для телебачення та кіно.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Сета Грем-Сміта, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Сета Грем-Сміта допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Сета Грем-Сміта розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Сета Грем-Сміта українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Сета Грем-Сміта в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Сет Грем-Сміт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *