Шелбі Мег’юрін

Шелбі Мег’юрін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Шелбі Мег'юрін

Біографія Шелбі Мег'юрін

Шелбі Мег’юрін — американська молода письменниця художньої літератури, відома своєю трилогією «Змія та Голуб».

Дебютний роман «Змій і голуб» зайняв другу сходинку у списку бестселерів The New York Times, а також став вибором Barnes & Noble YA Book Club у вересні 2019 року.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Шелбі Мег'юрін, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Шелбі Мег'юрін допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Шелбі Мег'юрін розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Шелбі Мег'юрін українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Шелбі Мег'юрін в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Шелбі Мег’юрін»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *