Станіслав Дворницький

Станіслав Дворницький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Станіслава Дворницького

Біографія Станіслава Дворницького

Станіслав Дворницький працював у відділі продажу «Видавництва Старого Лева» у 2013-2017 роках, де згодом почав працювати з редакцією як науковий редактор та перекладач. З жовтня 2017 проживає в Усті-над-Лабем, Чеська республіка. Вивчає нанотехнології і політичну філософію. Перекладає з англійської, чеської і російської мов.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Станіслава Дворницького, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Станіслава Дворницького допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Станіслава Дворницького розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Станіслава Дворницького українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Станіслава Дворницького в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Станіслав Дворницький»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *