Стефан Цвейг

Стефан Цвейг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Стефана Цвейга

Біографія Стефана Цвейга

Стефан Цвейг – відомий австрійський письменник першої половини ХХ століття. Окрім безпосередньо письменництва, він також прославився як досить відомий літературний критик та біограф. Життя письменника не можна було назвати легким, тому що саме на роки його покоління припало дві світові війни, революції та гоніння на євреїв. Цвейг сповідував іудаїзм, через що він був змушений покинути рідну домівку в Австрії та емігрувати за кордон. Але життєві перепони не стали на заваді його творчості. В історію європейської літератури він увійшов як один з кращих авторів белетризованих біографій.  Стефан Цвейг - біографія і фото

Ранні роки

Життєвий шлях письменника розпочався 28 листопада 1881 року, в одній зі столиць Австро-Угорської імперії – Відні. Батьками для маленького Стефана стала єврейська родина. Батько за професією був підприємцем, та мав мануфактуру, що займалася виготовленням одягу. Свідчень про дитинство письменника досить мало. Все тому, що сам письменник навіть в власній біографії скромно та без лишніх відомостей розповідав як про батьків, так і про школу, де вчився. З раннього життя письменника достеменно відомо лиш те, що він повністю закінчив Віденський університет, після чого він почав подорожувати.

Можна впевнено сказати, що Цвейг був амбітною та розумною людиною. В своїх подорожах він відвідав багато європейських країн та міст, зокрема Італію, Францію, Англію, Іспанію, Швейцарію. Теплі спогади він залишив про Париж та Лондон, де мешкав майже рік. Особливе місце в списку його туристичних поїздок зайняли країни Латинської Америки: Куба та Панама.

Творчий шлях

Після довгих подорожей, тривалістю в більш ніж 15 років, Цвейг вирішив осісти в Швейцарії. Все тому, що Європу охопило полум’я Першої світової війни, а Швейцарія була нейтральною до конфлікту. Перші вірші він написав ще в своїх подорожах по світу, проте по-справжньому зміг присвятити себе творчості лише після початку війни. Хронологія творчості письменника почалась з поезії. Її він присвячував відомому та талановитому колезі – Райнеру-Марії Рільке. Власне, через поезію вони й познайомились, після чого між ними зав’язалась міцна дружба, яка протривала все життя.

Цвейг не був вигнанцем чи маловідомим творцем своєї епохи. Він досить активно приймав участь в культурному житті Австрії, та був особисто знайомий з багатьма тодішніми письменниками та філософами, як наприклад, Зигмундом Фрейдом, Гербертом Велсом, Польом Верном, Огюстом Роденом та іншими.  Стефан Цвейг - фото автора

Пізні роки творчості

В 20-х роках ХХ століття автор вже постав як відомий та визнаний письменник. Але все почало змінюватись в 30-х, коли над Європою нависла «коричнева чума» нацизму. Через страх за своє життя, він, як вже було згадано вище, був змушений поїхати з Австрії спочатку до Лондона, а згодом до Латинської Америки.

Окрім трагічності, останні роки життя письменника стали тим періодом в його творчості, коли він написав одну з кращих своїх книг – «Марія Стюарт». Сам автор окреслив її жанр як біографічний роман. Книга хоч і була присвячена реальній історичній особі, але автор в довгих роздумах не оминув і проблем його сучасності. Варто також згадати, що за мотивами книги був знятий фільм, як і за багатьма іншими творами автора.   Стефан Цвейг - книги письменника

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Стефана Цвейга можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Стефана Цвейга українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Стефана Цвейга, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Стефана Цвейга допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Стефана Цвейга розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Стефана Цвейга українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Стефана Цвейга в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Стефан Цвейг»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *