Стівен Гокінґ

Стівен Гокінґ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Стівена Гокінґа

Біографія Стівена Гокінґа

Стівен Гокінґ – людина-епоха, що визначила напрямок розвитку теоретичної фізики для вчених в усьому світі. Його можна назвати правонаступником Альберта Ейнштейна в галузі фізики. До Гокінґа чорні діри вважалися надзвичайно складним предметом дослідження, проте він зміг вивести їх наукове обгрунтування та їхні математичні властивості. За свої досягнення в області фізики, астрофізики та космології був удостоєний більш ніж двадцяти нагород. Всесвітню відомість, як письменник, отримав за книгу «Коротка історія часу», яка стала бестселером вже після першої публікації і ще потім декілька разів перевидавалась.    Стівен Гокінґ - біографія і фото

Біографія

Батьківщиною для Стівена Гокінґа стала Великобританія, коли він народився 8 січня 1942 року в місті Оксфорд. Гокінґи опинились в Оксфорді тому, що тікали від бомбардувань Лондона німецькою авіацією. Батько у Стівена також був вченим, проте в області медицини. Мати працювала секретарем. Після закінчення школи вступає до Оксфордського університету, де і починає кар’єру вченого в області теоретичної фізики. Повністю закінчує Оксфорд в 1962 році, після чого вступає до Триніті-холл Кембриджського університету.

Під час навчання на бакалавра у Гокінґа проявилась хвороба бічного аміотрофічного склерозу. Саме через неї вчений втратив можливість самостійно ходити. Проте це йому не завадило в 1965 році одружитися на своїй першій дружині Джейн Вайлд. Згодом у подружжя народяться діти: донька та двоє синів. Ще одним потрясінням для автора та його сім’ї стало те, що після захворювання на грип та операції на горлі Стівен втратив голос.      Стівен Гокінґ з дочкою Люсі

Наукова кар’єра

Життєві негаразди не завадили Гокінґу в продовженні хронології його наукової кар’єри. Незважаючи на обмежені фізичні можливості, він продовжує активну роботу над написанням книг. Основними напрямками роботи для вченого були такі теми: дослідження термодинаміки чорних дір, дослідження явища, яке було пізніше названо «випаровування Гокінґа».

В списку занять вченого, важливе місце посідало популяризація науки. Його провідною ідеєю були космічні польоти та колонізація інших планет. Як він зауважував, це необхідно для того, щоб людство саме себе не знищило. Гокінґ був занепокоєний можливістю ядерної війни чи нових форм бактерій, які можуть знищити людство.

Окрім статей та доповідей, Гокінґ є автором численної добірки науково-популярних книг, в тому числі для дітей. Основною є «Коротка історія часу», яка стала кращою книгою року. Окрім неї він є автором книг «Чорні діри та молоді всесвіти», «Світ у горіховій шкаралупці».

Стівен Гокінґ та кінематограф

Окрім літератури, Гокінґ часто з’являвся в різних телепередачах та фільмах. Він вважав, що це також необхідно для популяризації науки. Він приймав участь в таких проектах, як «Всесвіт Стівена Гокінга», «У Всесвіт зі Стівеном Гокінгом», «Великий задум за Стівеном Гокінгом». Про вченого було знято декілька біографічних фільмів, як до прикладу – «Теорія всього».    Стівен Гокінґ - книги письменника

Підсумовуючи, Стівен Гокінґ – це та людина, без якої неможливо уявити сучасну фізику, як науку. Його праці увійшли в історію та стали рлоуч з роботами Ньютона та Тесли. Важлива заслуга його, як вченого, полягає в тому, що він займається популяризацією науки та поширенням її в широких масах.

Скачати всі книги без реєстрації, безкоштовно за авторства Стівена Гокінґа можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте книги Стівена Гокінґа українською мовою онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Стівена Гокінґа, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Стівена Гокінґа допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Стівена Гокінґа розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Стівена Гокінґа українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Стівена Гокінґа в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Стівен Гокінґ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *