Стівен Кінг

Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Стівена Кінга

Серії книг Стівена Кінга

Темна вежа Стівен Кінг
8 книг Перейти
912
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5

Біографія Стівена Кінга

Стівена Кінга – видатна особа у світовій літературі, без якого її важко уявити. Неймовірний талант та працездатність письменника породили на світ більш ніж двісті творів в різноманітних жанрах. Автор був удостоєний не однієї літературної нагороди, що ще раз підкреслює значущість його робіт для сучасної літератури. Незважаючи на непростий життєвий шлях, Кінг став одним з найвпізнаваніших літераторів сучасності.

Стівен Кінг - біографія і фото

Біографія майстра хорорів

Народився Кінг у 1947 році в Портленді в Сполучених Штатах Америки. Він був єдиною дитиною в сім’ї. Свого батька письменник не знав, тому що той, ще коли Стівен був дитиною, пішов з сім’ї.

Стівен Кінг в дитинстві

Дитинство проходило в бідності, бо мати не могла втримати малого Стівена та його брата, якого усиновили. Щоб хоч якось зарадити ситуації, він починає писати перші статті в газету в віці семи років. Після закінчення школи вступає до коледжу, повністю закінчивши який, розмірковував над тим, чи не піти йому на війну у В’єтнам. Проте його не визнали придатним до військової служби.

Літературна слава, що прийшла до Стівена Кінга

Закінчивши у 1970 році університет Мену в Ороно, Стівен Кінг одружується з Табітою Спрюс. Після цього займається викладанням англійської мови в Хемденській академії.

Літературній славі Кінг зобов’язаний своїй дружині. Вона, знайшовши в смітнику чернетку однієї історії, що була написана чоловіком, змусила його дописати книгу. Як пізніше стане відомо, ця історія була початком сюжету роману «Керрі», який на сьогодні є одним з кращих в бібліографії Кінга. Цей роман потрапив в видавництво і був опублікований. Згодом він приніс автору гонорар, розміром більший ніж 400 тисяч доларів. Після цієї книги Кінг стає знаменитістю.

Стівен Кінг і книжки

Приголомшлива слава, яка настигла Кінга, не могла не змінити його. Під час написання своєї другої книги – «Доля Селаму», він перебував поруч з хворою на рак мамою, якої не стало до публікації книги. Після цього письменник починає пити. Його алкогольна залежність тривала майже 15 років, проте він не переставав писати книги. Завдяки дружині і друзям та лікуванню він зміг подолати хворобу на початку 1990-х.

Своїм головним літературним твором сам Кінг називає «Темну вежу», що була серією романів. В цій серії письменник поєднує багато жанрів, серед яких: наукова фантастика, фентезі та жахи. Загальна хронологія творчості Кінга – більше ніж 60 років.

Екранізації та нагороди Стівена Кінга

Чимала кількість творів, розповідей та романів лягли в основу різних фільмів. Однією з найпопулярніших екранізацій став фільм «Воно», та сіквел «Воно 2». Перший фільм був екранізований тричі. Сюжети книг «Втеча з Шоушенку», «Кладовище домашніх тварин», «Керрі» лягли в основу однойменних фільмів. Хоча це далеко не повний список екранізацій книг Кінга.

Екранізація книг Стівена Кінга

Такий талант та працьовитість не могли обійти стороною літературні критики. В 2003 році Кінг отримує першу значиму нагороду – медаль «За особливий внесок в американську літературу», яка є найвищою премію в США для письменників. Наступною нагородою стала Національна медаль США, яка видається за досягнення в різних областях мистецтва.

Підсумовуючи, Стівен Кінг – особистість більше ніж легендарна. Його твори в жанрі фантастики стали класикою, з якої беруть приклад наступні покоління письменників-фантастів. Скачати всі книги Стівена Кінга безкоштовно можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (ртф). Читайте книги Стівена Кінга онлайн українською мовою або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг без реєстрації.

Цитати Стівена Кінга

Если быть ребенком – значит учиться жить, то быть взрослым – значит учиться умирать

Я думаю, у каждого или у каждой есть что-то вроде навозной лопаты, которой в моменты стрессов и неприятностей вы начинаете копаться в себе, в своих мыслях и чувствах. Избавьтесь от нее. Сожгите ее. Иначе вырытая вами яма достигнет глубин подсознания, и тогда по ночам из нее будут выходить мертвецы.

Они не желают, чтобы я вырос, потому что не хотят видеть, как становятся старыми.

"В аду нет такой злобы, какая пылает в оскорбленной женщине."

Відгуки на письменника «Стівен Кінг»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *