Тадей Ґолоб

Тадей Ґолоб

  • Дата народження: 1967 р.
  • Країна: Словенія
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Тадея Ґолоба

Біографія Тадея Ґолоба

Тадей Ґолоб — словенський альпініст і письменник.

Ґолоб народився в Маріборі в 1967 році і виріс у маленькому містечку Ленарт в Словенських горицях на північному сході Словенії. Він переїхав до Любляни, щоб вивчати журналістику, але так і не закінчив навчання. Він працював автором у різних журналах, але відомий у Словенії головним чином як альпініст.

У 2010 році Голоб отримав премію «Кресник» за найкращий роман зі своїм дебютним романом «Свинячі ноги». Це дотепна історія про починаючого художника коміксів, який шукає натхнення, намагається звести кінці з кінцями та справляється на маргінелі з неіснуючою кар’єрою, своєю сім’єю та суспільством. Назва стосується спроби головного героя оволодіти мистецтвом татуювання, вправляючись на свинячих ногах.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Тадея Ґолоба, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Тадея Ґолоба допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Тадея Ґолоба розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Тадея Ґолоба українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Тадея Ґолоба в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Тадей Ґолоб»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *