Тадеуш Доленга-Мостович

Тадеуш Доленга-Мостович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Тадеуша Доленги-Мостовича

Біографія Тадеуша Доленги-Мостовича

Тадеуш Доленга-Мостович — польський письменник, журналіст, сценарист.

Від 1934 співпрацює з кінематографом. До 1939 року з 16 його творів 8 було екранізовано.

Після Другої Світової війни твори письменника були піддані забуттю через політичні обставнини, й інтерес до його творчості виник лише після 1956 року. 1978 року Тадеуша Доленга-Мостовича було перепоховано у Варшаві. 1998 року, до 100-літнього ювілею письменника, у Глибокому (де мешкала родина письменника) відбувся вечір пам’яті та встановлено меморіальну дошку.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Тадеуша Доленги-Мостовича, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Тадеуша Доленги-Мостовича допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Тадеуша Доленги-Мостовича розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Тадеуша Доленги-Мостовича українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Тадеуша Доленги-Мостовича в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Тадеуш Доленга-Мостович»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *