Тарас Береза

Тарас Береза

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Тараса Берези

Біографія Тараса Берези

Тарас Береза – філолог, перекладач, словникар. Народився у Львові.

Навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка (англійська філологія), Львівській комерційній академії (юридичний факультет).

Як укладач словників та посібників Тарас Береза працює з 2006 року. Його першим виданням є Українсько-англійський інтерактивний посібник «Швидка перекладацька допомога від Лінгвістичного Центру. Випуск 1. Юридичний. Цивільно-правові договори», виданий у 2007 році.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Тараса Берези, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Тараса Берези допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Тараса Берези розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Тараса Берези українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Тараса Берези в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Тарас Береза»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *