Тед Каплан

Тед Каплан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Теда Каплана

Біографія Теда Каплана

Тед Каплан понад двадцять років працює в кіноіндустрії як сценарист, звукорежисер і музичний редактор. Він брав участь у створенні саундтреків до багатьох відомих проектів, таких як «Той, що біжить у лабіринті», «Логан», обидва фільми «Дедпул» і «Чужа ненависть». Він також є сценаристом художнього фільму Love Sonia про міжнародну секс-торгівлю від продюсером «Життя Пі» та «Мільйонера з нетрів».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Теда Каплана, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Теда Каплана допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Теда Каплана розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Теда Каплана українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Теда Каплана в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Тед Каплан»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *