Теодор Драйзер

Теодор Драйзер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Теодора Драйзера

Серії книг Теодора Драйзера

Трилогія бажання Теодор Драйзер
3 книги Перейти
4702
2 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 5

Біографія Теодора Драйзера

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Теодора Драйзера, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Теодора Драйзера допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Теодора Драйзера розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Теодора Драйзера українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Теодора Драйзера в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Теодор Драйзер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *