Книги Тесси Вест

Біографія Тесси Вест

Тесса Вест — професорка психології Нью-Йоркського університету та провідна фахівчиня у галузі міжособистісного спілкування. Її дослідження зосереджені на таких питаннях, як покращення комунікаціі через культурні та національні відмінності та на вивченні, які перешкоди потрібно подолати, щоб гібридна комунікація працювала.

Тесса отримала ступінь доктора філософії в Університеті Коннектикуту та опублікувала понад 70 наукових статей у найпрестижніших психологічних журналах, зокрема в Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America, Psychological Science, Journal of Experimental Social Psychology та Journal of Personality. Вона отримала численні гранти від Національного наукового фонду та Національного інституту здоров’я. Тесса також отримала кілька кар’єрних нагород, зокрема нагороду від Фонду психології особистості та соціальної психології та премію за теоретичні інновації від Фонду психології особистості та соціальної психології.

Роботу Тесси висвітлювали Scientific American, New York Times, ABC World News, TIME, Huffington Post, The Guardian, The Globe and Mail, Bloomberg, Strategy and Business і Верховний суд США. Вона з’явилася в Nightly Show with Larry Wilmore, у прямому ефірі Девіда Макрейні «You are not so smart» і в WNYC. Вона є постійним автором Wall Street Journal.

Тесса працювала з Capital Group, Splunk, Make-A-Wish Foundation, Bristol-Myer Squibb, CoreLogic, Capital One, KPMG, Premise Health, HPE, Gilead, Pfizer, Relativity, Survey Monkey тощо та виступала з основними доповідями на теми пов’язані з покращенням практик залучення різноманітності, сприянням кращому лідерству та покращенню комунікації в цілому.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Тесси Вест, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Тесси Вест допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Тесси Вест розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Тесси Вест українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Тесси Вест в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Тесса Вест»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *