Томас Сандоз

Томас Сандоз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Томаса Сандоза

Біографія Томаса Сандоза

Письменник і епістемолог Томас Сандоз має ступінь доктора психології, він публікував романи, есе та наукові праці у швейцарських і французьких видавництвах, зокрема Grasset, Le Seuil і Presses Universitaires de France. Окрім писання, він регулярно бере участь у культурних і літературних заходах і майстер-класах, проводить експертні оцінки в цій галузі. Він отримав низку премій, зокрема премію Шиллера за «Même en terre» (Grasset) у 2011 році. Томас Сандос присвятить свій час як сценарист своєму проекту «La Ballade des perdus».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Томаса Сандоза, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Томаса Сандоза допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Томаса Сандоза розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Томаса Сандоза українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Томаса Сандоза в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Томас Сандоз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *