Тімоті Ендрюс Сейл

Тімоті Ендрюс Сейл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Тімоті Ендрюса Сейла

Біографія Тімоті Ендрюса Сейла

Тімоті Ендрюс Сейл — професор історії та директор програми міжнародних відносин в Університеті Торонто. Він є автором книги “Міцний альянс. Історія НАТО й глобального післявоєнного порядку”. Професор Сейл є старшим науковим співробітником Центру сучасної міжнародної історії Білла Грема. Аспіранти та студенти Університету Торонто працювали з професором Сейлом над створенням Canada Declassified, веб-сховища нещодавно розсекречених архівних документів. Він є керівником проекту історії канадської зовнішньої розвідки.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Тімоті Ендрюса Сейла, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Тімоті Ендрюса Сейла допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Тімоті Ендрюса Сейла розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Тімоті Ендрюса Сейла українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Тімоті Ендрюса Сейла в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Тімоті Ендрюс Сейл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *