Книги Тома Ґрімма

Біографія Тома Ґрімма

Понад 46 років Том Грімм співпрацює зі своєю дружиною Мішель як команда фотожурналістів, що спеціалізується на фотографуванні подорожей по всьому світу. Пара відвідала всі континенти та понад 135 країн у пошуках видатних образів.

Мішель та Том Грімми є ілюстраторами та авторами дюжини книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Тома Ґрімма, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Тома Ґрімма допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Тома Ґрімма розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Тома Ґрімма українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Тома Ґрімма в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Том Ґрімм»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *