Улас Самчук

Улас Самчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Уласа Самчука

Біографія Уласа Самчука

Ула́с Олексійович Самчу́к — видатний український письменник, журналіст і публіцист, редактор, лавреат УММАН, член уряду УНР у вигнанні, член ОУП «Слово». Засновник і редактор рівненської газети «Волинь». Голова МУРу. Входив до складу ОУН. Після розколу ОУН залишився на стороні Голови ПУН полку Андрія Мельника.

Відповідно до українського законодавства може бути зарахованим до борців за незалежність України у XX сторіччі.

Заборонений до вивчення в українській літературі в школі антиукраїнським режимом Януковича. Незважаючи на численні протести громадськості, станом на 2022 рік не повернений до вивчення.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Уласа Самчука, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Уласа Самчука допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Уласа Самчука розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Уласа Самчука українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Уласа Самчука в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Улас Самчук»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *