Валентина Мастєрова

Валентина Мастєрова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Валентини Мастєрової

Біографія Валентини Мастєрової

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Валентини Мастєрової, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Валентини Мастєрової допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Валентини Мастєрової розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Валентини Мастєрової українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Валентини Мастєрової в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Валентини Мастєрової

У людини старіє не лише тіло, а й почуття. Одна душа поза часом.

– Хороший учитель теж не кричить, а всі його слухають, – промовив повчально батюшка.

Тут багато до чого доводиться звикати, головне для нашого брата – витримка. Тоді ніде не пропадеш.

Не всі дороги ми обираємо. Інколи дороги обирають нас.

Відгуки на письменника «Валентина Мастєрова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *