Валентина Москаленко

Валентина Москаленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Валентини Москаленко

Біографія Валентини Москаленко

Москаленко Валентина Дмитрівна – психотерапевт, психіатр-нарколог, клінічний генетик та сімейний психотерапевт, доктор медичних наук, професор. Провідний науковий співробітник ННЦ наркології МОЗ РФ.

Половину свого професійного життя вона працювала з різними душевнохворими (депресії, неврози, шизофренія тощо), а половину – з хворими залежностями та їхніми родичами. Крім психотерапії, використовує психофармакологію строго за показаннями та в адекватних дозах. Веде консультативний прийом у православному центрі духовно-психологічної допомоги населенню при Свято-Сергіївській православній богословській академії та у психологічному центрі “Псиград”.

На радіо Росії багаторазово виступала в авторських передачах з питань взаємин у сім’ї. Добре знання іноземних мов дозволяє їй співпрацювати із зарубіжними фахівцями та добре орієнтуватися у новітній науковій літературі за фахом. В останні роки вона співпрацює з відомим психологом зі США Мерилін Мюррей, викладає її метод та застосовує його для терапії, є перекладачем її книги російською мовою.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Валентини Москаленко, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Валентини Москаленко допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Валентини Москаленко розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Валентини Москаленко українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Валентини Москаленко в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Валентина Москаленко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *