Василь Паламарчук

Василь Паламарчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Василя Паламарчука

Біографія Василя Паламарчука

Василь Паламарчук народився на Полтавщині, закінчив запорізький юридичний інститут. Призваний у третю хвилю мобілізації. Захищав Україну на Донбасі в 2014-2015 роках. Він пише: «Війна – це щодення праця, болото, яке постійно прилипає до твого взуття, холод і вітер, які пронизують тебе до кісток, їжа з домішками солярки (і ще чогось невідомого), одяг, назавжди просякнутий запахом багаття, постійна втома, дощ, який тебе постійно заливає, сніг, який заліплює очі і прилади, і трошки пострілялок. Але і на війні були веселі моменти. Якщо зациклюватися на негативі, то дуже скоро можна стати клієнтом психіатричної лікарні (у кращому разі) або просто відправитися в інший світ. Війна – це не кінець життя, це таке життя, і тут є місце коханню, навіть нетривалому, веселим гулянкам (за допомогою алкоголю прогнати сумні думки) та кумедним випадкам. Гумор подовжує життя, без нього нікуди. І найголовніше, ця книга – передусім про людей, які в тяжку годину покинули свої домівки і пішли захищати власну країну».


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Василя Паламарчука, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Василя Паламарчука допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Василя Паламарчука розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Василя Паламарчука українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Василя Паламарчука в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Василь Паламарчук»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *