Віктор Янкевич

Віктор Янкевич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Віктора Янкевича

Біографія Віктора Янкевича

Янкевич Віктор Анатолійович – український письменник. Член Національної спілки письменників України з 2019 року. Автор книг «Тенета», «Копія», «Відплата», «Вбивство в бібліотеці на Ринку, 9», «Останній лист».

Письменник Андрій Кокотюха вважає, що “Янкевич – майстер несподіваного, як належить детективові, парадоксального фіналу. Який визначається фразою: «Все не так, як ви думали спочатку».”.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Віктора Янкевича, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Віктора Янкевича допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Віктора Янкевича розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Віктора Янкевича українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Віктора Янкевича в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Віктор Янкевич»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *