Вікторія Шеремета

Вікторія Шеремета

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Вікторії Шеремети

Біографія Вікторії Шеремети

Шеремета Вікторія Володимирівна – учитель початкових класів Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області.

У 2005 році за досягнення в професійній діяльності нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

Лауреат ІІІ ступеня обласної методичної виставки «Освіта Запорізького краю – 2018».

У 2007-2008 н.р. очолювала творчу групу з проблеми розвитку в учнів критичного мислення на уроках словесності. Стала ініціатором створення посібника для учнів початкової ланки «Пам’ятка роботи над помилками», яким з успіхом користуються вчителі початкових класів усього міста.

Результатом узагальнення власного досвіду педагога з теми «Ефективні шляхи формування предметних компетентностей молодших школярів» стали створені у співавторстві з В. М. Лакісовою методичні посібники з розвитку обчислювальних навичок учнів початкової ланки «Математичні тренажери» (2011р., 2013р.) та «Математичні розминки» (2012р.), розтиражовані назагал видавництвом «Ранок».

З 2007 року є незмінним керівником шкільного, а з 2011 року й міського методичного об’єднання вчителів початкових класів.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Вікторії Шеремети, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Вікторії Шеремети допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Вікторії Шеремети розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Вікторії Шеремети українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Вікторії Шеремети в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Вікторія Шеремета»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *