Віра Балацька

Віра Балацька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Віри Балацької

Біографія Віри Балацької

Балацька (Гузієнко) Віра з Гостомеля, Київської області.

Закінчила «Літературну творчість» Інституту філології при КНУ імені Тараса Шевченка.

Пише оповідання, а також вірші.

Майже щоденно викладає свої нові поезії на авторській сторінці у Фейсбуці.

В інтернеті підписується одразу двома прізвищами (шлюбним і дівочим), тому що дізналася про існування тезки — сучасної поетеси, котру теж звуть Балацька Віра.

Її оповідання друкувалися у газетах “Життя”, “Для мами і тата”, дорослих журналах “УФО”, “Твой малыш”, “Коліжанка”, підліткових “Однокласник”, “Птаха”, “Пригоди”, дитячих “Мамине сонечко”, “ВДГ”, “Ангелятко”, “Маленька фея”. У той час Віра підписувала свої твори псевдонімом Вікторія Доброва (зараз авторка повністю відмовилася від цього псевдоніму).

Вірші Віри друкувалися у журналі “Жінка”, альманахах “Дивокрай” і “На березі” (останній вийшов за результатами однойменного літературного конкурсу, на якому Віра отримала друге місце від журі і приз глядацьких симпатій).

Два вірші стали піснями для дітей (автор музики — Микола Ведмедеря).


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Віри Балацької, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Віри Балацької допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Віри Балацької розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Віри Балацької українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Віри Балацької в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Віра Балацька»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *