Влад Сорд

Влад Сорд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Влада Сорда

Біографія Влада Сорда

Влад Сорд (справжнє ім’я — Владислав Юрійович Гранецький-Стафійчук) — український видавець, дизайнер, літератор, поет і прозаїк. Військовий-доброволець, учасник Революції гідності та АТО, громадський активіст, чоловік письменниці Вікторії Гранецької.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Влада Сорда, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Влада Сорда допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Влада Сорда розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Влада Сорда українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Влада Сорда в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Влад Сорд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *