Володимир Саркісян

Володимир Саркісян

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Володимира Саркісяна

Біографія Володимира Саркісяна

Володимир Саркісян — хімік, судмедексперт і журналіст.

Наприкінці 1980-х Володимир почав працювати в Одеському бюро судово-медичних експертиз. Роботі в судовій медицині він присвятив 14 років, після чого кардинально змінив сферу діяльності.

Після подій 2 травня 2014 року в Одесі Володимир приєднався до експертно-журналістської комісії «Група 2 травня». З 2015 року він працює в галузі суспільно-політичної та науково-популярної журналістики, зокрема у 2019 році видав книжку «2 травня. Міфи і пропаганда», у якій з погляду судового медика спростовуються головні тези цього епізоду інформаційної війни проти України.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Володимира Саркісяна, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Володимира Саркісяна допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Володимира Саркісяна розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Володимира Саркісяна українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Володимира Саркісяна в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Володимир Саркісян»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *