Книги Венді Судзукі

Біографія Венді Судзукі

Венді Судзукі є популяризаторкою науки та професоркою нейронауки та психології в Центрі нейронаук Нью-Йоркського університету. Вона є автором книги «Здоровий мозок, щасливе життя: персональна програма, щоб активувати свій мозок і робити все краще». З 1 вересня 2022 року вона обіймала посаду декана Коледжу мистецтв і науки Нью-Йоркського університету.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Венді Судзукі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Венді Судзукі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Венді Судзукі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Венді Судзукі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Венді Судзукі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Венді Судзукі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *