Юлія Баткіліна

Юлія Баткіліна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Юлії Баткіліної

Біографія Юлії Баткіліної

Юлія Баткіліна — мешканка Харкова. Має вищу освіту за спеціальністю «соціологія», але ніколи не працювала в цій царині, бо все життя мріяла писати.

Активна учасниця харківського літературного угрупування Networчі і докладає всіх зусиль, аби довести, що поезія — це не нудна морока в школі, а яскраве і потужне Життя.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Юлії Баткіліної, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Юлії Баткіліної допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Юлії Баткіліної розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Юлії Баткіліної українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Юлії Баткіліної в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Юлія Баткіліна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *