Юлія Рацебуржинська

Юлія Рацебуржинська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Юлії Рацебуржинської

Біографія Юлії Рацебуржинської

Юлія Рацебуржинська — українська дитяча письменниця та журналістка. Авторка фантастичного циклу «Зоряний кур’єр».

Дебютною книгою письменниці стала історію про хлопчика Мартина та його собаку, яка одного дня почала приносити з прогулянки загадкові та магічні речі. Маленькі читачі добре сприйняли цю казкову подорож, тому продовження не забарилось.

Її нова книжка «Як створюються монстронароди?» — це спроба пояснити малечі такі складні поняття, як-от пропаганда та диктатура, у легкій казковій формі розказати про те, що зараз відбувається в нашій країні та запевнити в щасливому кінці цієї історії.

Авторка дуже любить дітей, любить читати з ними, слідкувати за тим, як дітлахи інтерпретують тексти та реалізують їх у своїх іграх. Вони для неї натхнення і найчесніші читачі. Юлія вважає можливість писати для них привілеєм та величезною відповідальністю.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Юлії Рацебуржинської, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Юлії Рацебуржинської допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Юлії Рацебуржинської розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Юлії Рацебуржинської українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Юлії Рацебуржинської в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Юлія Рацебуржинська»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *