Книги Юрія Івановича Руснака

Біографія Юрія Івановича Руснака

Кандидат юридичних наук. Професор кафедри адміністративного, фінансового та банківського права ННІ права ім. Князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом. Стаж практичної роботи понад 30 років.

Член Ради адвокатів міста Києва. Член кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва.

Науковий консультант Адвокатського об’єднання “Всеукраїнське адвокатське об’єднання”.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Юрія Івановича Руснака, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Юрія Івановича Руснака допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Юрія Івановича Руснака розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Юрія Івановича Руснака українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Юрія Івановича Руснака в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Юрій Іванович Руснак»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *