Юрій Ярмиш

Юрій Ярмиш

  • Дата народження: 25.05.1935 — 23.10.2013
  • Жанр: Казки
  • Країна: Україна
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Юрія Ярмиша

Біографія Юрія Ярмиша

Ю́рій Феодо́сійович Ярмиш — український письменник, майстер авторської казки. Професор кафедри періодичної преси Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Кандидат філологічних наук.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Юрія Ярмиша, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Юрія Ярмиша допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Юрія Ярмиша розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Юрія Ярмиша українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Юрія Ярмиша в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Відгуки на письменника «Юрій Ярмиш»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *