Ювал Ной Харарі

Ювал Ной Харарі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Ювала Ноя Харарі

Біографія Ювала Ноя Харарі

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Ювала Ноя Харарі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Ювала Ноя Харарі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Ювала Ноя Харарі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Ювала Ноя Харарі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Ювала Ноя Харарі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Ювала Ноя Харарі

Женщины заплатили вдвойне.

Прямохождение сузило бедра, а значит, и родовые пути, в то время как головы младенцев увеличились. Смерть в родах сделалась основной опасностью для самок нашего вида. Женщины, рожавшие младенцев недоношенными, пока череп еще сравнительно невелик и мягок, имели больше шансов на выживание и производили на свет больше детей. Таким образом, естественный отбор начал поощрять преждевременные роды. На фоне других животных человеческие младенцы рождаются «недопеченными»: многие жизненно важные системы у них еще не развиты. Жеребенок вскоре после рождения готов бежать рысью, месячный котенок может расстаться с матерью и сам добывать себе пищу, а дитя человеческое еще много лет остается беспомощным, зависимым от старших, которые его кормят, защищают и обучают.

ЦЕНА РАЗУМА

стр 499.

гл20

№пророчество Франкенштейна.поскольку вскоре мы сможем перестраивать также и свои желания, правильнее будет сформулировать :"Чего же мы хотим хотеть?"

Если этот вопрос вас не пугает – значит, вы просто ещё не задумывались над ним всерьёз.

Якби люди були не спроможні дотримуватися суперечливих вірувань та цінностей, було б, мабуть, неможливо створити та підтримувати жодну людську культуру.

Стабильность – это заповедник для тупиц

Відгуки на письменника «Ювал Ной Харарі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *