Жан-Жак Руссо

Жан-Жак Руссо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Жан-Жака Руссо

Біографія Жан-Жака Руссо

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Жан-Жака Руссо, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Жан-Жака Руссо допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Жан-Жака Руссо розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Жан-Жака Руссо українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Жан-Жака Руссо в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Жан-Жака Руссо

Можно ли, преследуя другого, погубить его страшнее, чем губит вражда собственное сердце?

У настоящего нет длительности, а прошлого и будущего не существует. Мерилом времени должна быть память. Далекое прошлое – это далекие воспоминания о прошлом.

Великая бездна сам человек, <…> волосы его легче счесть, чем его чувства и движения его сердца.

…не для того, чтобы отточить язык взялся я за эту книгу: она учила меня не тому, как говорить, а тому, что говорить.

Відгуки на письменника «Жан-Жак Руссо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *