8 яскравих книг про постапокаліпсис

8 яскравих книг про постапокаліпсис

Сьогодні світ захоплено дивиться фільми і читає книги про зомбі і про те, як на нашу планету обрушуються різного роду катастрофи, змітаючи буквально все живе з її обличчя. Найстрашніше і, напевно, цікаве те, що в них є певна частка правди, і ймовірно, що саме так все може і трапитися в майбутньому. Чому? Тому що людина працює над різними розробками в області хімії, медицини, комп’ютерних технологій, і навіть не замислюється про наслідки.

Випустивши невивчений вірус на свободу, герої книг про зомбі стикаються з кровожерливими ходячими мерцями. Відбувається вимирання всього живого, а залишку людей доведеться відродити цивілізацію і не допустити нових катастроф.

Коли відбувається кінець світу, все одно деякі люди виживають. Вам безумовно буде цікаво читати про виживання бідолах, які потрапили в жахливі і небезпечні умови. Захоплююче також уявляти себе на їхньому місці: як би ти повівся, якби опинився віч-на-віч з кровожерливим зомбі?

Чому багатьом так подобається читати книги про вимирання всього живого і виживання в умовах зомбі-апокаліпсису? Так можна відчути себе підготовленим до подібного. Адже хто знає що нас чекає в найближчому майбутньому …

432 переглядів

Книги

Я – легенда
Я – легенда Річард Метісон
Vivat Academia!
Vivat Academia! Любов Базь
Протистояння. Том 1
Протистояння. Том 1 Стівен Кінг
Війна світів. Невидимець (збірник)
Війна світів. Невидимець... Герберт Уеллс
Газават
Газават Володимир Худенко
Могильник
Могильник Володимир Худенко
Серпень
Серпень Володимир Худенко
Перли і свині
Перли і свині Олесь Ульяненко

Інші рейтинги

Відгуки на «8 яскравих книг про постапокаліпсис»