Фінал непередбачуваний!

Фінал непередбачуваний!

Є книги, де сюжет спочатку не обіцяє нічого напруженого і непередбачуваного, але такі твори не варто вважати нудними і нецікавими. Вони розраховані радше для відпочинку і розслаблення – їх можна взяти у відпустку, щоб розслабитися, а не бути в постійній напрузі.

А є твори, які викликають справжній шок. Як так?! Хіба могло все саме таким чином закінчитися для героїв, до яких встиг звикнути? Це книги з непередбачуваним і дуже несподіваним сюжетом і фіналом.

Якщо ви хочете полоскотати собі нерви, поміркувати як професійний слідчий, пошукати докази там, де, здавалося б, їх не повинно бути, тоді наш список книг з непередбачуваним сюжетом прийде вам до душі. А ще ці твори часто мають найнесподіваніший фінал, про який складно здогадатися не тільки на початку книги, але навіть під її кінець.

Психологічні трилери, детективи, психологічні драми – жанрів під дану добірку буде дуже і дуже багато. Кожен зможе знайти для себе книгу до душі – читати і скачати на нашому сайті зручно і швидко.

Не всі люблять книги про любов і романтику – деяким подавай екшн і трилер. Після таких творів складно заснути: занадто багато питань буде в голові, прокручування важливих моментів і роздумів про те, як все могло б закінчитися інакше. Приємних «неспокійних» вечорів за читанням цих приголомшливих історій!

2452 переглядів

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на «Фінал непередбачуваний!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *