Фінал непередбачуваний!

Фінал непередбачуваний!

Є книги, де сюжет спочатку не обіцяє нічого напруженого і непередбачуваного, але такі твори не варто вважати нудними і нецікавими. Вони розраховані радше для відпочинку і розслаблення – їх можна взяти у відпустку, щоб розслабитися, а не бути в постійній напрузі.

А є твори, які викликають справжній шок. Як так?! Хіба могло все саме таким чином закінчитися для героїв, до яких встиг звикнути? Це книги з непередбачуваним і дуже несподіваним сюжетом і фіналом.

Якщо ви хочете полоскотати собі нерви, поміркувати як професійний слідчий, пошукати докази там, де, здавалося б, їх не повинно бути, тоді наш список книг з непередбачуваним сюжетом прийде вам до душі. А ще ці твори часто мають найнесподіваніший фінал, про який складно здогадатися не тільки на початку книги, але навіть під її кінець.

Психологічні трилери, детективи, психологічні драми – жанрів під дану добірку буде дуже і дуже багато. Кожен зможе знайти для себе книгу до душі – читати і скачати на нашому сайті зручно і швидко.

Не всі люблять книги про любов і романтику – деяким подавай екшн і трилер. Після таких творів складно заснути: занадто багато питань буде в голові, прокручування важливих моментів і роздумів про те, як все могло б закінчитися інакше. Приємних «неспокійних» вечорів за читанням цих приголомшливих історій!

601 переглядів

Книги

Убивство Роджера Екройда
Убивство Роджера Екройда Аґата Крісті
Квіти для Елджернона
Квіти для Елджернона Деніел Кіз
Ребекка
Ребекка Дафна дю Мор’є
Подружжя по сусідству
Подружжя по сусідству Шарі Лапена
Осина фабрика
Осина фабрика Ієн М. Бенкс

Інші рейтинги

Відгуки на «Фінал непередбачуваний!»