Книги, які варто прочитати за життя кожному

Книги, які варто прочитати за життя кожному

Розмаїття книжок, які варто прочитати кожній людині, просто вражає. Серед них кожен може знайти для себе щось цікаве, але далеко не кожне літературне творіння можна назвати дійсно якісним і талановитим. Цікаво, що при цьому не всі розрекламовані книги справді цікаві і варті такої великої уваги.

Іноді буває й так, що книжка на вигляд ніби й непримітна, і не розповідають про неї на кожному кроці, а почнеш читати і зрозумієш, що це просто скарб, який чомусь обійшли увагою.

Якщо говорити про сучасні українські книги, які варто прочитати кожному, то їх авторами є як чоловіки, так і жінки, а жанри можуть бути якими завгодно – від драматичних епопей до трилерів. Та не варто забувати й про класику (як українську, так і зарубіжну), яка лишається актуальною у будь-які часи.

Художня література, яку має прочитати кожен українець

Є такі книги, на яких виростають цілі покоління людей – змінюються століття, а вони так само залишаються цікавими. У чому їх секрет? Певно, у талантах авторів, які вміли говорити на такі теми, які важливі для людей у будь-які часи, незалежно від того, що відбувається у світі.

Звісно, українцям, які люблять свою культуру, варто читати й книги, написані українськими авторами – як молодими, так і вже визнаними літературними діячами. Але існують і цікаві художні книги, які варто прочитати за життя українською мовою, написані зарубіжними письменниками і письменницями.

Можливість читати світові шедеври в українському перекладі – це велике досягнення на сьогодні, особливо, якщо цей переклад талановито зроблено і він здатен передати реальний зміст книги.

10673 переглядів

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на «Книги, які варто прочитати за життя кожному»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *