Найкращі книги 2018

Найкращі книги 2018

Зовсім скоро прийде літо – пора змін, нових починань, відпочинку і яскравих вражень. Якщо ви хочете провести відпустку не тільки приємно, а й корисно, даруємо вам можливість ознайомитись зі списком найкращих і найочікуваніших книг 2018 року.

Саме час замислитись про майбутнє, дізнатися про те, що сьогодні актуально і важливо для росту у всіх напрямках. Також не треба забувати про сучасну художню літературу, яка освітлює цікаві моменти нашого життя, переносе читачів у фантастичні виміри, дає приводи для роздумів.

Ми живемо у час наукових відкриттів, високих технологій. Це улюблені теми для творів сучасних письменників. Окрім фантастичних історій, ви дізнаєтесь і про достовірні наукові факти. Космос, штучний інтелект, позаземні цивілізації, віртуальна реальність – тем для цікавих історій безліч!

Багато новинок цього року вже стали бестселерами. Ними зачитуються, їх не перестають обговорювати критики. Настав час і вам познайомитися з цими творами та вирішити для себе, що саме дарує людині ця література. А істин і філософських думок в них дуже багато. Варто відзначити і те, що такі книги висвітлюють сучасне життя і сучасну людину в цілому.

Ми зібрали для вас нові книги 2018 року. У нас ви знайдете твори українських авторів, а також кращі зарубіжні роботи, перекладені українською мовою. Їх можна скачати безкоштовно в різних форматах: fb2 (фб2), rtf, txt (тхт), epub. Також у вас є можливість читати онлайн у будь-який час.

1306 переглядів

Книги

Історія Лізі
Історія Лізі Стівен Кінг
Жінка у вікні
Жінка у вікні Е. Дж. Фінн
Думай і багатій
Думай і багатій Наполеон Гілл
Тримай мене міцно
Тримай мене міцно Богдан Рута
Тарас. Повернення
Тарас. Повернення Олександр Денисенко
Після тебе
Після тебе Джоджо Мойєс
Як народжуються емоції
Як народжуються емоції Ліза Фельдман Барретт
#ЯНеБоюсьСказати
#ЯНеБоюсьСказати Настя Мельниченко

Інші рейтинги

Відгуки на «Найкращі книги 2018»