Найкращі книги 2018

Найкращі книги 2018

Зовсім скоро прийде літо – пора змін, нових починань, відпочинку і яскравих вражень. Якщо ви хочете провести відпустку не тільки приємно, а й корисно, даруємо вам можливість ознайомитись зі списком найкращих і найочікуваніших книг 2018 року.

Саме час замислитись про майбутнє, дізнатися про те, що сьогодні актуально і важливо для росту у всіх напрямках. Також не треба забувати про сучасну художню літературу, яка освітлює цікаві моменти нашого життя, переносе читачів у фантастичні виміри, дає приводи для роздумів.

Ми живемо у час наукових відкриттів, високих технологій. Це улюблені теми для творів сучасних письменників. Окрім фантастичних історій, ви дізнаєтесь і про достовірні наукові факти. Космос, штучний інтелект, позаземні цивілізації, віртуальна реальність – тем для цікавих історій безліч!

Багато новинок цього року вже стали бестселерами. Ними зачитуються, їх не перестають обговорювати критики. Настав час і вам познайомитися з цими творами та вирішити для себе, що саме дарує людині ця література. А істин і філософських думок в них дуже багато. Варто відзначити і те, що такі книги висвітлюють сучасне життя і сучасну людину в цілому.

Ми зібрали для вас нові книги 2018 року. У нас ви знайдете твори українських авторів, а також кращі зарубіжні роботи, перекладені українською мовою. Їх можна скачати безкоштовно в різних форматах: fb2 (фб2), rtf, txt (тхт), epub. Також у вас є можливість читати онлайн у будь-який час.

15564 переглядів

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на «Найкращі книги 2018»

Одна відповідь до “Найкращі книги 2018”

  1. Ярина Ярина сказав:

    Вау, я в захваті! Дуже крута підбірка книг, деякі з книг я читала вже давненько, тому приємно було згадати, а деякі стали навіть для мене відкриттям. Книгого завжди радує якісною літературою та можливістю скачати та прочитати в будь-якому куточку світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *