Найкращі книги для відпустки

Найкращі книги для відпустки

Відпустка – це передчуття не тільки відпочинку, але і яскравих вражень, емоцій, розваг. Все це заряджає енергією на рік вперед. Однак далека дорога може втомлювати своєю одноманітністю і монотонністю. Як найкраще скрасити цей час? Звичайно ж, взяти цікаву книгу.

Якщо ви любите пасивний відпочинок, хочете просто повалятися на пляжі, посидіти в парку, тоді без гарної, а головне цікавої книги просто не обійтися. Ми пропонуємо вам список творів, які найкращим чином підходять для літньої відпустки.

Найголовніше – книга повинна бути позитивною, доброю і надихати. Крапелька любові і романтики не завадить! Після таких історій хочеться прогулятися під зірками, зізнатися в любові і радіти кожній дрібниці! Це найпрекрасніші емоції для відпустки.

Але є і такі твори, над якими потрібно поміркувати на самоті. Для цього довга дорога підходить найкраще. Так ви зможете провести час з користю. Але при цьому такі твори не повинні бути дуже складними, щоб мати можливість все-таки відпочити, а не перебувати на науковій лекції.

Літом є багато можливостей відпочити: виїхати на природу, до річки, відправитися в красиві країни. Літній відпочинок – найтепліший у всіх сенсах період. Взявши з собою романтичну книгу у відпустку, можна створити для себе ще більш приємну і позитивну атмосферу. Всі книги можна скачати в різних форматах під будь-які пристрої, а також читати онлайн.

681 переглядів

Книги

Все буде добре
Все буде добре Олег Бакулін, Анастасія Нікуліна
Поруч з тобою
Поруч з тобою Дара Корній, Міла Іванцова, Наталка Доляк
Найкоротша історія часу
Найкоротша історія часу Леонард Млодинов, Стівен Вільям Хокінг
Львів. Кава. Любов (збірка)
Львів. Кава. Любов (збірка) Леся Олендій, Наталія Гурницька, Ніка Нікалео, Дара Корній
Дарунки
Дарунки Даніела Стіл

Інші рейтинги

Відгуки на «Найкращі книги для відпустки»