Найкращі книжки 2019 року

Найкращі книжки 2019 року

У 2019 вийшло, як це зазвичай і буває, дуже багато хороших і цікавих книг. Сюди увійшли і лауреати різних премій, і скандальні праці, і просто хороші романи, які претендують на звання сучасної класики.

У нас ви можете скачати найкращі книги 2019 або читати їх онлайн. Ви дізнаєтеся багато нового про сучасний світ, про погляди різних людей зі всієї нашої планети, цікаві життєві історії, які трапилися насправді…

Література 2019: що почитати?

Новинок у 2019 році було дуже багато. Якщо ви любите фентезі, вас напевно зацікавлять книжки 2019 цього жанру. Є праці як для жінок про любов і пригоди, так і для чоловіків – про подорожі в часі і просторі, і навіть про міжгалактичні війни.

Серед книг 2019, які варто прочитати, ви знайдете і добрі романи про кохання, про складні взаємини не тільки між чоловіком і жінкою, а й між батьками і дітьми.

Популярними книгами 2019 вважаються і мотиваційні праці. Сьогодні кожен прагне жити краще, дізнаватися щось нове, вчитися. Коли ми знаходимо того самого натхненника, ми можемо гори звернути. І хто сказав, що їм не може бути хороша книга?

Кращі книги 2019 року включають і детективи, і трилери. Автори вміло «жонглюють» цікавими фактами про те, як насправді розкриваються гучні злочини. До того ж такі книги найкраще читати тим, у кого міцні нерви – є багато сцен з докладним описом вбивств.

Ми зібрали для вас топ книг 2019 українською мовою. Сюди увійшли найпопулярніші твори відомих письменників з усього світу. Напевно ви вже щось читали, але обов’язково знайдете і те, що пропустили. Нудьгувати точно не доведеться!

3107 переглядів

Книги

Інші рейтинги

Відгуки на «Найкращі книжки 2019 року»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *