Що почитати взимку?

Що почитати взимку?

Зима – казкова і чарівна пора. Але через брак сонячних днів настрій може зіпсуватися. Але не біда! Є багато цікавих і надихаючих книг, які найкраще читати перед новорічними святами і просто вечорами, коли за вікном мете заметіль.

Зиму, напевно, можна назвати найкращим для читання періодом. Вечори довгі-довгі, за вікном мороз і іскристий сніг, а вдома ароматний чай і бажання зануритися в якусь дивовижну історію з головою. Ми пропонуємо вам список зимових і навіть новорічних книг, які піднімуть вам настрій і зарядять справжнім чаклунством.

Можливо, якісь книги ви запримітили вже давно, але ніяк руки не доходили їх почитати в іншу пору року. Тепер у вас є така можливість! На нашому сайті ви можете скачати різні твори у різних форматах.

Дозвілля взимку не таке різноманітне, як влітку, але його можна скрасити цікавими книгами. Це і романтичні історії, і захоплюючі детективи, драми, трилери та психологічні твори. Ви зможете і розслабитися, і поміркувати над нагальними питаннями, і навіть побувати в ролі детектива.

648 переглядів

Книги

Львів. Кава. Любов (збірка)
Львів. Кава. Любов (збірка) Леся Олендій, Наталія Гурницька, Ніка Нікалео, Дара Корній
Вогняна зима
Вогняна зима Андрій Анатолійович Кокотюха
Мости округу Медісон
Мости округу Медісон Роберт Джеймс Воллер
Листи
Листи Юлія Гавриленко
Дим
Дим Володимир Худенко

Інші рейтинги

Відгуки на «Що почитати взимку?»