Артеміс Фаул

Серія «Артеміс Фаул»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
109 переглядів

Книги

Опис серии книг «Артеміс Фаул» Йона Колфера

Всі книги серії «Артеміс Фаул» Йона Колфера, які можна знайти у цій електронній бібліотеці, розташовані по порядку, а написані вони для юних шанувальників пригодницьких історій. У центрі сюжету знаходиться хлопчик, чиї розумові здібності можна сміливо називати геніальними.

Фаул не лише напрочуд розумний і кмітливий, а ще й безстрашний. Він завжди готовий до нових пригод, тому і знаходить їх постійно на свою юну голову. Коли хлопчина дізнався про існування підземного народу, він одразу придумав, як ці знання можна використати з користю. Тому, хто буде розповіді про життя Артеміса читати онлайн, може здатись, що він занадто серйозний і дорослий, як на свій вік. Але це не так. Якщо близькій і дорогій йому людині загрожує небезпека, Фаул може відчувати яскраві емоції і поводитись необдумано.

В серії 8 книг, і у кожній з них головний герой буде проходити випробування, дорослішати, навчатись чомусь новому, проживати почуття, які раніше йому не були знайомі. Та він завжди буде лишатись собою – тим розумним і відчайдушним хлопцем.

Щоб читати було зручніше, ви можете скачати книги серії «Артеміс Фаул» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub на нашому сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серию книг «Артеміс Фаул»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *